-- -- مانتو مجلسی زنانه جذاب مخصوص مهمانی 95 - اس ام اس و فال روزانه
X
تبلیغات
پخش زنده جام جهانی
بهترین هدیه ها برای  کسانی که دوستشان دارید 
  پیشنهاد میکنم  هدیه     مورد نظرتونو همین امروز ثبت کنید که هر چه زودتر به دستتون برسه و بتونید به کسی که دوستش دارید برسونید
موفق باشید
مدل مانتو مجلسی زنانه جذاب مخصوص مهمانی 2017

در این بخش از دلبرانه مطلبی در مورد مدل مانتو مجلسی زنانه 2017 ویژه زنان و دختران شیک پوش ایرانی و همچنین مقاله ای پیرامون 6 اشتباه بزرگ که استایل مجلسی شما را خراب می کنند نیز قرار دادیم که امیدواریم رضایت شما را جلب کنیم.

6 اشتباه بزرگ که استایل مجلسی شما را خراب می کنند

استایل های مجلسی، استایل هایی خاص و زیبا هستند که با کوچک ترین اشتباهی امکان خراب شدن گران ترین و زیباترین آن ها وجود دارد. در این مطلب قصد داریم شما را با 6 اشتباه رایج آشنا کنیم که اکثر خانم ها بدون اطلاع قبلی مکررا در حال انجام آن ها هستند.

مدل_مانتو_مجلسی_دخترانه (60)

1 – لباس های دم دستی برای کارهای عجله ای

بسیاری از خانم ها دوست ندارند عجله ای و در موقعیت هایی نامناسب به سوپرمارکت، پمپ بنزین و یا جاهای دیگر بروند، زیرا نمی توانند پیش بینی کنند که در این مسیر چه اشخاصی را خواهند دید و فرصتی هم برای آرایش و یا انتخاب جواهرات مناسب را نداشته اند. راه حل این مسئله انتخاب یک ست لباس دم دستی فوق العاده است که در کمترین فرصت بتوان آن را به تن کرد، اما در عین حال کاملا زیبا به نظر برسد.

مدل_مانتو_مجلسی_دخترانه (61)

2 – ناخن های مانیکور نشده

یکی از اولین اصول دنیای مد و فشن، مانیکور ناخن هاست، به خصوص در ماه های فصل تابستان. اگر احساس می کنید ناخن هایتان خیلی برای نمایش مناسب نیستند، آن ها را در معرض نمایش نگذارید!

مدل_مانتو_مجلسی_دخترانه (62)

3 – استفاده بیش از حد از جواهرات

استفاده بیش از حد از جواهرات، در صورتی که لباس مجلسی زیبایی را در نظر دارید، یکی از اشتباهات بزرگ است، زیرا خود لباس به تنهایی می تواند بار خاص بودن را به دوش بکشد. در ضمن، استفاده بیش از حد از جواهر را نمی توان پوئن مثبتی دانست، زیرا قادر است استایل شما را کاملا برهم بریزد.

مدل_مانتو_مجلسی_دخترانه (63)

مدل مانتو مجلسی

مدل_مانتو_مجلسی_دخترانه (64)

مدل_مانتو_مجلسی_دخترانه (65)

4 – لباس های گشاد

پوشیدن لباس های گشاد مانند ژاکت های بافتنی، بلوز و لباس های یک سره این رو یکی از مدهای پرطرفدار است، اما برای پوشیدن این لباس ها هم راه و روش درست و غلطی وجود دارد. اگر لباسی بپوشید که بیش از حد گشاد باشد، ممکن است بدن شما را افتاده و بی فرم نشان دهد.

مدل_مانتو_مجلسی_دخترانه (34)

مدل مانتو 2017

مدل_مانتو_مجلسی_دخترانه (35)

5 – پوشیدن شلوارهایی که متاسب فرم شما نیستند

هیچ چیزی بدتر از این نیست که یک شلوار تنگ در بدن شما گشاد جلوه کند. پوشیدن چنین شلوارهایی نه تنها شما را شلخته و ژولیده نشان می دهد، بلکه شما را در انتخاب استایل مناسب کاملا ناتوان جلوه می دهد.

مدل_مانتو_مجلسی_دخترانه (36)

مدل مانتو 95

مدل_مانتو_مجلسی_دخترانه (37)

6 – برهنگی بیش از حد

در مراسم های زنانه، برهنگی بخشی از بدن امری بسیار عادی است. اما برهنگی هم در دنیای فشن برای خود حد و حدودی دارد. پوشیدن لباس هایی که بیش از حد برهنه هستند، استایل جذاب شما را به استایلی بی ارزش بدل خواهند کرد.

مدل_مانتو_مجلسی_دخترانه (38)

مدل مانتو مجلسی زنانه شیک و جدید 2017

مدل_مانتو_مجلسی_دخترانه (39)

مدل_مانتو_مجلسی_دخترانه (40)

مدل_مانتو_مجلسی_دخترانه (41)

مدل مانتو زنانه و دخترانه شیک و مجلسی 95

مدل_مانتو_مجلسی_دخترانه (42)

مدل مانتو رنگی جدید

مدل_مانتو_مجلسی_دخترانه (43)

مدل مانتو مجلسی دخترانه شیک مخصوص مهمانی

مدل_مانتو_مجلسی_دخترانه (44)

مدل_مانتو_مجلسی_دخترانه (45)

مدل_مانتو_مجلسی_دخترانه (46)

سری جدید مدل های شیک و مجلسی مانتو زنانه و دخترانه 95

مدل_مانتو_مجلسی_دخترانه (47)

مدل مانتو ایرانی دخترانه 1395

 مدل_مانتو_مجلسی_دخترانه (49)

مدل مانتو زنانه ویژه مهمانی 2017

مدل_مانتو_مجلسی_دخترانه (50)

آیا در قرآن یا حدیث از چادر به عنوان حجاب برتر نام برده شده است؟ آیا مانتو و روسری نمی تواند پوشش کامل باشد؟

پاسخ :

قرآن مجید خطاب به پیامبرش فرمود: "به زنان و دختران خود و زنان مؤمنان بگو که: خویشتن را با "جلباب" بپوشند که این کار برای این که به عفت شناخته می‌شوند و از تعرض محفوظ می‌مانند، برای آنان بهتر است".(1) بعضی از مفسّران جلباب را پوششی فراگیر معنا کرده‏اند که از بالای سر تا پایین پا را می‌پوشاند و چیزی در حدود اندازه چادر است.(2) البته دیدگاه دیگر جلباب را پوشش تا زانو(3) و دیدگاه سوم جلباب را مقنعه می‌داند.(4) بر اساس دیدگاه اوّل می‌توان گفت: قرآن از چادر یا چیزی مانند آن که تمام بدن را بپوشاند، به عنوان حجاب برتر نام برده است. علاوه بر این: درباره پوشش حضرت فاطمه (علیها السلام) هنگام خروج از منزل و رفتن به مسجد برای دفاع از فدک، همین پوشش نقل شده است.

حضرت فاطمه (علیها السلام) مقنعه خویش را بر سر و جلباب بر تن کردند؛(5) یعنی پوششی که تمام تن را از سر تا قدم فرا می‌گرفته است.

علاوه بر این عقل نیز بر برتر بودن چادر حکم می‌کند، چون اندام بدن با چادر بهتر محفوظ می‌ماند. شاید با استفاده از این موارد و احادیث دیگر، فقهای بزرگوار بر حجاب برتر بودن چادر تصریح نموده‏اند.

البته پوشش کامل با مانتو و روسری نیز می‌تواند مورد استفاده قرار گیرد، ولی حجاب برتر نیست، زیرا هر چند با مانتو و روسری پوشش صورت می‌گیرد، ولی باز حجم بدن مشخص است. با مقایسه با چادر، قطعا چادر برتری دارد.

آنچه مهم است، مراقبت زن از خود و حجاب و عفت خویش به جهت ایجاد جامعه سالم است. آن چه که بهتر بتواند این هدف را تأمین کند، برتر است، در عین حال در صورت لزوم زن باید با حفظ عفت و حجاب، نقش اجتماعی خود را به خوبی انجام دهد. البته شیک پوشی و تمیز و مرتب بودن از خصلت زنان است و خصلت بسیار خوبی است که خدا در وجود زنان قرار داده تا بر جذابیت آنان افزوده شود، لیکن باید در کوچه و خیابان و در منظر مردان نامحرم طوری رفت و آمد کنند که همراه با متانت و عفت بوده و باعث گناه و معصیت الهی نشوند یا طمع در دل های بیمار ایجاد کند.

مدل_مانتو_مجلسی_دخترانه (51)

مدل_مانتو_مجلسی_دخترانه (52)

کالکشن مدل مانتو های شیک و مجلسی

مدل_مانتو_مجلسی_دخترانه (53)

مدل_مانتو_مجلسی_دخترانه (54)

مدل مانتو مجلسی با رنگ های شاد و دخترانه

مدل_مانتو_مجلسی_دخترانه (55)

مدل_مانتو_مجلسی_دخترانه (56)

جدیدترین مدل های مانتو سنتی و ایرانی 1395

مدل_مانتو_مجلسی_دخترانه (57)

مدل_مانتو_مجلسی_دخترانه (58)

مدل_مانتو_مجلسی_دخترانه (59)

مدل مانتو

مدل مانتو مجلسی

پیشنهاد ما:

مدل های زیبا و شیک پیراهن مجلسی زنانه 2017-1396

مدل های زیبا و شیک تیپ اسپرت دخترانه 2017

مدل تونیک شیک تابستان 1395 + نحوه شیک لباس پوشیدن

نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
نام :
پست الکترونیک :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد